«КОТЛОЕНЕРГОПРОЕКТ»

Промислові котли та теплоенергетичне обладнання

«КОТЛОЕНЕРГОПРОЕКТ»

Промислові котли та теплоенергетичне обладнання

Шукаєте комплексне рішення за своїм проектом?

Залиште свої контакти і ми допоможемо Вам

Вугільні котли

Промислові котли на вугіллі

Автоматизовані промислові котельні установки на вугіллі — обладнання зі складною та потужною системою, розрахованою на бездоганну якість функцій, що виконуються. Незважаючи на відносно високу ціну, промислові вугільні котли дозволяють правильно витрачати паливо та економити його, відрізняються дуже зручною експлуатацією та тривалим терміном служби. Ці та багато інших причин дозволяють вугільним пром-котлам залишатися одними з найпопулярніших на сьогоднішній день.

Вугільні котли з промисловою потужністю – це моделі, здатні ефективно опалювати великі приміщення від 500-600 м2. Саме промисловий вугільний котел робить його потужність, ... ном служби. Ці та багато інших причин дозволяють вугільним пром-котлам залишатися одними з найпопулярніших на сьогоднішній день.

Вугільні котли з промисловою потужністю – це моделі, здатні ефективно опалювати великі приміщення від 500-600 м2. Саме промисловий вугільний котел робить його потужність, яка починається від 50-60 кВт. Можливості потужніших моделей можуть досягати кількох сотень кВт. Часто в опаленні великих приміщень організують установку цілого ряду промислових котлів. Спрямованість опалювального приміщення не має великого значення, якщо тепло на вугіллі вигідне та доступне. Місцем опалення легко стають:
заводські простори, цехи чи майстерні;
адміністративні та торгові будівлі;
склади, теплиці та інші робочі приміщення.
Влаштування промислового котла на вугіллі

Сучасні вугільні котли для великих приміщень розробляються з урахуванням зручності експлуатації, тому найефективнішими та найдоцільнішими моделями є напівавтоматичні та автоматичні котли. Багатоденне та економічне спалювання у промислових моделях – результат продуманої конструкції, до якої входять кілька обов’язкових складових.

Для напівавтоматичних моделей це:

топковий відсік (1 або 2);
система димовідведення (з витяжним електровентилятором);
опалювальний контур;
автоматична система керування.

Для автоматичних котлів існує додаткове обладнання (крім перерахованого вище):

великий паливний бункер;
шнекова автосистема подачі палива.

Особливості роботи промислового вугільного котла

“Головною” частиною обладнання котла є електронний блок управління в комплексі з вбудованими датчиками. Потужна система автоматики розраховує ресурс палива виходячи з налаштувань і точно слідує алгоритму спалювання. Таким чином електроніка знижує необхідність контролю за котлом і організує дуже комфортне та надійне опалення.

Різниця в експлуатації авто-котлів та моделей-напівавтомат полягає в тому, що перші оснащені паливним бункером, з’єднаним з основним корпусом котла. В автоматах застосовують фракційне вугілля (розмір від 20 до 300 мм, залежно від моделі), у напівавтоматах можна спалювати шматкові сорти вугілля.

На практиці промисловий вугільний котел працює за даними встановленої температури: якщо її показники знижуються, система самостійно збільшує інтенсивність горіння та зігріває приміщення доти, доки параметри не дійдуть необхідної норми.
Переваги промислових котлів на вугіллі

електронні системи управління, що закладаються у промислові котли, відрізняються безліччю зручних функцій, які можна гнучко підлаштовувати під поточні вимоги. Автоматична система дозволяє регулювати роботу: потужності котла, всіх температур, швидкості подачі та інтенсивності спалювання вугілля, всіх насосів (ЦО, ГВП та інших) та багато іншого (залежно від моделі);
автоматика також дозволяє скоротити витрати на працю обслуговуючого персоналу у великій котельні;
всі автоматичні промислові котли обладнуються вбудованим та великим вугільним бункером, який забезпечує котел самостійною роботою на період у кілька днів (до 7 або трохи більше). Робота напівавтоматичних моделей також тривала з тією різницею, що паливо потрібно періодично підкладати вручну;
вугілля та його варіації залишаються найбільш доступним дешевим паливом у порівнянні з іншими сортами твердого пального, що дозволяє економічно спалювати його для промислових масштабів;
потужні котли оснащуються такою ж потужною системою безпеки, яка оберігає всі механічні та електронні пристрої від загоряння або виходу з ладу.
Читать далее

Вугільні котли

Понад 20 років досвіду

Реалізація великих об'єктів

5000м2 Власних виробничих площ

200 співробітників

Рішення під ключ

100 реалізованих проектів

ПОСЛУГИ ТА РІШЕННЯ

ХКП "Котлоенергопроект" пропонує ряд технологічних рішень та послуг для підприємств металургійної, гірничорудної та іншої промисловості.

Відгуки

Ми дуже пишаємося відгуками замовників про виконану нами роботу

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Залиште заявку на зворотній зв'язок

Ми проконсультуємо та відповімо на всі запитання