«КОТЛОЕНЕРГОПРОЕКТ»

Промислові котли та теплоенергетичне обладнання

«КОТЛОЕНЕРГОПРОЕКТ»

Промислові котли та теплоенергетичне обладнання

Шукаєте комплексне рішення за своїм проектом?

Залиште свої контакти і ми допоможемо Вам

Газомазутні котли

Газомазутні топки призначені для спалювання газу та мазуту. Капіталовкладення на спорудження електростанцій, що працюють на газі та мазуті, на 20–25% менше, ніж електростанцій на твердому паливі; ККД парових котлів на 1-3% вище; витрата електроенергії на власні потреби менша; відсутні золові викиди; можлива повна автоматизація; краще умови праці обслуговуючого персоналу.

На газових топках для спалювання резервного палива – мазуту можуть бути застосовані пальники з самостійним підведенням повітря. В цьому випадку при роздільному спалюванні сильно ускладнюється система повітроводів з органами управління, які повинні бути підведені до двох типів пальних пристроїв для спалюванн... газових топках для спалювання резервного палива – мазуту можуть бути застосовані пальники з самостійним підведенням повітря. В цьому випадку при роздільному спалюванні сильно ускладнюється система повітроводів з органами управління, які повинні бути підведені до двох типів пальних пристроїв для спалювання природного газу та мазуту. При цьому ускладнюється також експлуатація та автоматизація роботи котла. При роботі на одному з двох видів палива для охолодження відключених пальників необхідно подавати повітря. Ця кількість повітря може бути використано ефективно, що призводить до збільшення надлишку повітря, отже, до зниження ККД. Цих недоліків позбавлені комбіновані пальники з єдиною системою повітроводів, що набули широкого поширення.

Газомазутні топки виконують у вигляді паралелепіпеда з подом у нижній частині. Усі стіни під щільно екрановані, тобто. покриті трубною системою, у якій циркулює вода. На котлах з природною циркуляцією під виконується похилим, а на котлах з примусовою циркуляцією під може виконуватися і горизонтальним
Читать далее

Газомазутні котли

Понад 20 років досвіду

Реалізація великих об'єктів

5000м2 Власних виробничих площ

200 співробітників

Рішення під ключ

100 реалізованих проектів

ПОСЛУГИ ТА РІШЕННЯ

ХКП "Котлоенергопроект" пропонує ряд технологічних рішень та послуг для підприємств металургійної, гірничорудної та іншої промисловості.

Відгуки

Ми дуже пишаємося відгуками замовників про виконану нами роботу

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Залиште заявку на зворотній зв'язок

Ми проконсультуємо та відповімо на всі запитання