Виробництво та монтаж промислових котлів та ТЕЦ на біомасі
Компанія «Котлоенергопроект» може сконструювати та виготовити промислові котли для спалювання різного біопалива. Це може бути як і найпростіше біопаливо – тріска, тирса, пеллета, так і досить складне: курячий послід, солома, тверді побутові відходи.

ПрАТ ХКП «Котлоенергопроект» це:
Унікальні власні розробки, що працюють на реальних об’єктах
Досвід будівництва БіоТЕЦ з нуля до введення в експлуатацію
Малі викиди СО, NOx, SОx досягнуті завдяки правильній організації горіння
Тривала робота обладнання без зупинки на очищення поверхонь.
Виготовлення багатопаливних котлів на біомасі: промислових котлів на тріску, пелетах та тирсі.
Обладнання має заявлені характеристики та відповідає екологічним нормам.
Технічні рішення наших промислових котлів дозволяють спалювати: пелету деревну, пелету з соломи, пелету з лушпиння соняшника, деревину, тріску, тирсу, папір, лузгу соняшника, лузгу сої, відходи елеватора, лузгу рисову, солому, солому і курячий послід, барду.

Підприємства, для яких ми виготовили та встановили промислові котли на біопаливі

Котли для спалювання біомаси мають ряд відмінних рис, які пов’язані з використовуваним паливом – біомасою.
Біопаливо неоднорідне за фізико-хімічними характеристиками, має різну вологість, має в більшості випадків різну фракцію і низьку температуру плавлення золи. Тому воно є складнішим паливом, ніж газ або мазут і вимагає більш ретельного опрацювання конструкції топки та котла.
Протягом багаторічної роботи з різним паливом компанія «Котлоенергопроект» набула великого досвіду в проектуванні, виробництві та введенні в експлуатацію промислових котлів для спалювання біомаси, а також інших видів твердого палива для перетворення його в гарячу воду, повітря, пар і надалі — в електроенергію.
ПрАТ ХКП «Котлоенергопроект» володіє можливістю та потужностями для конструювання, проектування, виготовлення обладнання та будівництва всієї котельної або біоелектростанції, починаючи від складу палива та закінчуючи енергомережами та димовою трубою. Що включає подачу палива, технологію спалювання, дизайн котла на біопаливі, очищення димових газів, золовидалення, систему генерації та передачі електроенергії, а також контроль та автоматизацію всієї установки.

Сфери застосування котлів на біопаливі
Області застосування парових та водогрійних котлів на біомасі досить різноманітні:

Комунальні підприємства та промислові підприємства – водогрійні котли для опалення.

Підприємства з переробки сільськогосподарської продукції – утилізація відходів переробки та одержання пари, гарячої води, повітря для опалення та технологічних потреб. МЕЗ та МЖК, цукрові заводи – парові котли на біопаливі.

Парові котли для підприємств з виробництва харчових продуктів для.

Елеваторні комплекси – заміна штатних теплогенераторів зерносушарок на теплогенератори на біомасі з використанням соломи, лушпиння соняшника та деревини як біопаливо для котла.

Підприємства лісообробної та паперової промисловості можуть використовувати котли на трісці, тирсі, пелетні котли для утилізації відходів переробки.

Тваринницькі комплекси та підприємства з вирощування птиці можуть використовувати парові котли на біопаливі для спалювання відходів життєдіяльності тварин з метою отримання пари та електроенергії.

ТЕЦ на біомасі.

Спалювання ТПВ у промислових котлах з отриманням тепла та електроенергії.